MÖBLER / Bord / Matbord 12066345

nr 1206 6345

Matbord

Nyrokoko. Diameter: 130. Höjd: 74 cm

Kondition: slitage, lagat

måndag 24 september 2018
kl 19:01:41

Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.